Обяви за работа в Сливен от bg-rabota.com

Обяви за работа

Мениджър продажби с немски език

Обява за работа за "Продажби", публикувана на 15.07.2016 , разгледана 1089 пъти

Фирма NES ltd e специализирана в производството на изделия, ползващи алтернативни източници на енергия и щадящи околната среда.

Във връзка с увеличаване на своята търговска дейност, компанията търси да назначи специалист, който има желание да работи в модерна среда, заемайки позицията
Мениджър продажби с немски и английски език.

Изисквания:
- Висше образование;
- Отлично владеене на писмен и говорим немски и английски език;
- Отлични компютърни умения;
- Умения за водене на преговори;
- Организационни умения;
- Готовност за чести пътувания;
- Умения за работа в екип;
- Опит на същата или сходна позиция.

Отговорности:
- Намиране на нови клиенти зад граница;
- Установяване на контакт и договаряне условия на сътрудничество;
- Поддържане и стимулиране на търговските отношения със съществуващите клиенти на фирмата;
- Осъществяване на продажби на едро.

Компанията предлага:
- Мотивиращо възнаграждение и бонусна система;
- Работа в млад и динамичен екип.
- Трудов договор сключен с фирма Нес - Нови Енергийни Системи ООД
- Месторабота - офис на компанията в гр. София

Моля, кандидатствайте по тази обява само, ако отговаряте на горните изисквания. Изпращайте своята автобиография с приложена актуална снимка. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Месторабота: София

Заплащане: отлично с опция за нарастване

Град: Всички

Телефон: 359 897 20 07 20

Имейл: albena.borisova@sunsystem.bg

Лице за контакти: Албена Бориова